Zwiększ skuteczność reklam TV

Nasza aplikacja TV Tracking pomoże Ci zwiększyć wyniki sprzedaży online dzięki możliwości zarządzania emisją Twoich reklam telewizyjnych.

TV Tracking to rozwiązanie dla Ciebie

Jeśli prowadzisz agencję reklamową i chcesz na bieżąco monitorować kampanie w internecie i telewizji, lub jesteś sprzedawcą albo odpowiadasz za reklamę w swojej firmie, która nie reklamuje się w telewizji, a chce zwiększyć swoją sprzedaż online, to aplikacja TV Tracking jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Monitoruj emisję reklam TV

W przeciwieństwie do niedokładnych media planów, TV Tracking oferuje Ci dostęp do kompletnej bazy spotów telewizyjnych. Za pomocą szczegółowych raportów możesz sprawdzić, czy Twoja reklama w telewizji została faktycznie wyemitowana o ustalonym czasie i na wybranym kanale telewizyjnym.

Optymalizuj budżet na reklamę TV

Czy wiesz, o której godzinie i na jakim kanale emisja Twojej reklamy dostarcza Ci najwięcej klientów? Dzięki naszej aplikacji jesteś w stanie to sprawdzić! Na podstawie realnych danych możesz zoptymalizować budżet telewizyjny, który pozwoli Ci na najkorzystniejsze przypisanie kosztów.

Synchronizuj kampanie w internecie z TV

TV Tracking posiada opcję TV Sync, która pozwala na uruchomienie Twoich kampanii reklamowych w internecie w momencie emisji dowolnego spotu w telewizji. Dzięki niej możesz zautomatyzować kampanie internetowe (Display,Search, Social) – na serwisach AdWords, DoubleClick Bid Manager, Facebook, VKontakte i Yandex.Display, na podstawie reklamy w telewizji.

Wykorzystuj reklamę konkurencji

Nie musisz prowadzić kampanii reklamowych w telewizji, żeby korzystać z TV Tracking i tym samym poprawić swoją sprzedaż online. Możesz uruchamiać swoje kampanie internetowe kiedy w telewizji emitowane są spoty branżowe lub należące do konkurencji.

Własne dane

Własne dane

OWAPro TV Tracking jako niezależne źródło śledzenia zapewnia dokładność zebranych danych.

Pełna integracja

Pełna integracja

Integrujemy platformy i łączymy produkty – używaj trackingu Google’a, analityki w OWAPro i włączaj kampanie displayowe w DoubleClicku, dzięki jednej aplikacji.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy pomoc techniczną: możliwość konsultacji problemu z zespołem Supportu, a także dostęp do dokumentacji oraz filmików instruktażowych.

Śledzimy każdą emisję reklamy

Dzięki OWAPro TV Tracking jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, kiedy i na jakim kanale dana reklama została wyemitowana. Poniżej przedstawiamy dane najczęściej emitowanej reklamy w Polsce z ostatniego tygodnia.

Monitorujemy reklamy TV w 7 krajach

TV Tracking śledzi wszystkie reklamy telewizyjne w poniższych krajach:

  • Niemcy
  • Szwajcaria
  • Austria
  • Francja
  • Holandia
  • Polska
  • Rosja
Raporty wygenerowane przez system TV Tracking hurra.com dostarczyły istotnych informacji i pozwoliły nam na obiektywną ocenę wyników kampanii. Wnioski wyciągnięte na tej podstawie pozwolą nam na efektywniejsze zaplanowanie przyszłych kampanii telewizyjnych i optymalne wykorzystanie budżetu reklamowego.
Opinia o produktach Hurry

Wojciech Topolewski

Oponeo.pl S.A.

Dzięki SEMPro nasi użytkownicy znajdują najatrakcyjniejsze cenowo oferty dla poszukiwanej przez siebie trasy lotu. Reklamy generowane są automatycznie na podstawie naszych promocji. Opracowane pod klucz rozwiązanie jest optymalnie dostosowane do dynamiki branży turystycznej.
Opinia o produktach Hurry

Marie-Estelle Kranz

TUIfly.com

Wybróbuj TV Tracking

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!