Popraw wyniki swoich kampanii reklamowych

Połącz kampanie z różnych serwisów reklamowych online, twórz nowe i zarządzaj nimi w jednym miejscu.

System do zarządzania kampaniami online

SEMPro to aplikacja stworzona dla dużych firm reklamujących swoje usługi na wielu platformach internetowych, oraz dla firm marketingowych zajmujących się dużymi kampaniami. Nasza aplikacja pozwala na łatwe i szybkie prowadzenie setek kampanii, a dzięki dodatkowym funkcjom sprawdza się lepiej niż pojedyncze aplikacje i przyczynia się do zmniejszenia kosztów oraz polepszenia wyników kampanii reklamowych.

Automatyczna struktura i jej segmentacja

Aplikacja SEMPro pozwala na automatyczne generowanie struktur kampanii produktowych, których zoptymalizowany układ zwiększa ich powodzenie. Dodatkowo segmentacja struktury, niedostępna w innych aplikacjach, umożliwia łatwiejsze, wygodniejsze i lepsze zarządzanie reklamami.

Szybkie zmiany masowe

Dzięki naszej funkcji Bulk Change możesz szybko i sprawnie wprowadzić globalne zmiany, takie jak zmiany stawek, lokacji, czy treści setek reklam lub słów kluczowych, itd. w zaledwie kilka minut! Ponadto funkcja ta gwarantuje uniknięcie kosztownych błędów i pozwala na zaoszczędzenie wiele czasu.

Automatyzacja zadań

Nasza funkcja Scheduled Tasks pozwala na automatyzację czynności wykonywanych na kampaniach. Możesz np. ustawić zmianę stawek uzależnioną od tego jak dobrze sprzedają się wybrane produkty, a SEMPro samo będzie podbijało i obniżało odpowiednie stawki za Ciebie wysyłając regularnie raporty.

Indywidualne rozwiązania

SEMPro pozwala na automatyczne utrzymywanie kampanii podczas specjalnych wydarzeń, takich jak np. Black Friday. Nasza aplikacja automatycznie i szybko „reaguje” na zmiany w zachowaniu potencjalnych klientów i promuje odpowiednie produkty, co przekłada się na lepsze wyniki sprzedażowe.

Elastyczność

Elastyczność

SEMPro pozwala na wprowadzanie dedykowanych, indywidualnych rozwiązań usprawniających Twoje kampanie marketingowe.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Twoje operacje są szybkie i bezpieczne dzięki bezpośredniemu dostępowi do API serwisów takich jak: Google AdWords, Bing Ads, Yandex Direct.

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy pomoc techniczną: możliwość konsultacji problemu z zespołem Supportu, a także dostęp do dokumentacji oraz filmików instruktażowych.

Poznaj SEMPro bliżej

Doskonała integracja

Zapewniamy pełną integrację kont reklamowych z sieci takich jak: Google AdWords, Bing Ads czy Yandex Direct. Wszystkie kampanie widoczne są w jednej aplikacji w ustandaryzowanej formie.

Raporty wygenerowane przez system TV Tracking hurra.com dostarczyły istotnych informacji i pozwoliły nam na obiektywną ocenę wyników kampanii. Wnioski wyciągnięte na tej podstawie pozwolą nam na efektywniejsze zaplanowanie przyszłych kampanii telewizyjnych i optymalne wykorzystanie budżetu reklamowego.
Opinia o produktach Hurry

Wojciech Topolewski

Oponeo.pl S.A.

Dzięki SEMPro nasi użytkownicy znajdują najatrakcyjniejsze cenowo oferty dla poszukiwanej przez siebie trasy lotu. Reklamy generowane są automatycznie na podstawie naszych promocji. Opracowane pod klucz rozwiązanie jest optymalnie dostosowane do dynamiki branży turystycznej.
Opinia o produktach Hurry

Marie-Estelle Kranz

TUIfly.com

Zyskuj więcej dzięki SEMPro

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!