Kim jesteśmy

Od początku istnienia naszej firmy nieustannie stawiamy na jej rozwój, jak również na rozwój naszych aplikacji i technologii.

Tworzymy zaawansowane narzędzia, które umożliwiają osiągnięcie lepszych wyników kampanii marketingowych online.

Poznaj nas bliżej

Zajmujemy się tworzeniem i rozwojem narzędzi do zarządzania reklamami internetowymi od 2002 roku.

Nasze aplikacje, tworzone przez zespół doświadczonych deweloperów w centrum technicznym w Krakowie, skutecznie pomagają w zwiększeniu konwersji w e-commerce. Narzędzia te sprawiają że zyski ze sprzedaży naszych klientów wynoszą miliardy euro rocznie.

Każdego dnia dziesiątki naszych serwerów wspomaga naszych klientów w efektywnym docieraniu do internautów na całym świecie.

Co oferujemy

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone rozwiązania, które pozwalają na kompleksową obsługę twoich kampanii marketingowych w internecie.

Nasze aplikacje umożliwiają: profilowanie użytkowników, zarządzanie kampaniami z różnych sieci reklamowych w jednym miejscu, gromadzenie danych oraz ich analizę i raportowanie.

Oprócz technologii stanowiących podstawę prowadzenia kampanii marketingowych w internecie, oferujemy również najnowocześniejsze narzędzie analizujące wpływ reklam telewizyjnych na ruch na stronie internetowej danej marki.

Poznaj nasz zespół

Piotr MikulskiCzłonek Zarządu

Marta WęglarzKierownik ds. Personalnych

Rafał KędzierskiProject Manager

Jakub ŁabudaWsparcie Techniczne

Jarosław GilewskiProgramista Front-End

Cezary DrakWsparcie Techniczne

Paweł KościelnyStarszy Programista Perl

Marcin JaworskiWsparcie Techniczne

Maciej ŁachutWsparcie Techniczne

Artur SamborskiStarszy Administrator Systemów

Krzysztof StraszakRedaktor Techniczny

Michał OrlińskiTester Backendowy

Robert MaciaszStarszy Programista Perl

Michał WalasProgramista Scala/Spark

Anastasiia PylypchenkoMłodszy Tester Oprogramowania

Mikhail FilimonovStarszy Programista Perl

Mariusz KawaWsparcie Techniczne

Robert BłońskiStarszy Programista Front-End

Najważniejsze fakty

1998

Początek

René Schweier wygrywa konkurs na najlepszy pomysł na nowy serwis internetowy. Powstaje Hurra Communications GmbH z siedzibą w Stuttgarcie.

2000

Pierwszy produkt

Powstaje Info Broker – platforma do dzielenia się wiedzą specjalistyczną.

2002

Początki w Krakowie

W Krakowie powstaje zespół deweloperski, jego cel to stworzenie oprogramowania do prowadzenia SEM i optymalizacji wyników naturalnych – SEO.

2003-2004

TrackIt (OWAPro)

Powstaje TrackIt (obecnie OWAPro) – narzędzie służące do śledzenia wyników kampanii marketingowych w Internecie. Powołana do życia zostaje firma Hurra Communications Sp. z o.o., której celem jest rozwój i wsparcie oprogramowania dla celów marketingu internetowego.

2005

Bid Managment (SEMPro)

Hurra Communications Sp. z o.o. uzyskuje dostęp do API AdWords; powstaje Bid Manager (obecnie SEMPro) – narzędzie do zarządzania kampaniami AdWords.

2013

TV Ad Detection

Powstaje nowatorskie narzędzie do śledzenia emisji reklam telewizyjnych w czasie rzeczywistym i ich integracji z kanałami marketingu online.

2015

Atrybucja sprzedaży

Tradycyjne metody mierzenia skuteczności kampanii reklamowych zostały unowocześnione z pomocą zespołu naszych analityków tworzących skomplikowane, dopasowywane indywidualnie modele atrybucji.

2017

Integracja z zewnętrznymi serwisami

OWAPro w łatwy sposób integruje się z serwisami reklamowymi. Dzięki wykorzystaniu naszych danych trackingowych nasi klienci zwiększają skuteczność kampanii retargetingowych m.in. w DoubleClicku.

Pracuj z nami!

Szukamy zdolnych i kreatywnych pracowników do naszego zespołu w Krakowie.

Aplikuj